www.borekfotografia.pl

23 Czerwca 2019r. Katarzyna i Diego

  • SHARE:

Informacje

Plenerowy Ślub boho w Siedlisku Sobibór

Mówiąc: Ślub boho, dla każdej Panny Młodej znaczy to coś innego. Kolory ziemi i natury, zwiewna sukienka, obdrapane, zniszczone wnętrza a przede wszystkim nowe życie starych przedmiotów i budynków. Wszystkie pary które cenią luz, wygodę i naturalny bieg wydarzeń będą zachwycone jeżeli wybiorą ten styl. Osobiście w boho kocham spójność tematyki, kolorystyki i naturalne kwiaty. Nie ma nic piękniejszego jak zestawienie delikatności i piękna kwiatów z urodą Pani Młodej. Podczas realizacji reportażu ślubnego nigdy nie mogę napatrzeć się na mnogość ozdób a zarazem prostotę wszystkich elementów. W stylu boho króluje biel i zieleń, jednak artystyczna dusza Kasi i Organizatorów poszła w bardziej wyraziste kolory, co moim zdaniem wyszło przepięknie. Na miejsce ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej Młodzi wybrali Siedlisko Sobibór, które znajduje się na krańcu Polski pośród bezkresnych lasów. Położone jest blisko Włodawy, niedaleko znanego jeziora Białego . Nadbużańskie tereny cechują się wyjątkowym klimatem. Jest to idealne miejsce do celebrowania życia i organizacji rustykalnego ślubu :). Natura, śpiew ptaków, drewniana zabudowa w którą tchnięto nowe życie, czego chcieć więcejj? 

Młodzi wykazali się wyjątkową odwagą stawiając na ślub cywilny w plenerze oraz wesele w rustykalnym stylu pięknej polskiej wsi. Tylko najbliższa rodzina i znajomi, kameralne grono a zapełniłem karty aparatów do pełna 🙂

Zapraszam was na skrót fotograficzny ślubu cywilnego w plenerze Katarzyny (pięknej słowianki, rodowitej lublinianki) oraz Diega z Ancony (szarmanckiego Włocha, który po uszy zakochał się w Polce).

"Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku."
„Mały książę” A. de Saint-Exupéry

SKRÓT FOTOGRAFICZNY

  • SHARE: