www.borekfotografia.pl

29 Września 2019r. Ewa i Jose

  • SHARE:

Humanistyczny Polsko-Hiszpański Ślub plenerowy w Lublinie

Romantyczna historia Ewy i Jose. Ewa z Lublina, wyjechała do Warszawy na studia Iberystyczne. Jose z Malagi studiował w Warszawie w ramach wymiany erasmus. Poznali się przypadkiem i postanowili razem poznać Warszawę. Podczas pobytu Jose w Polsce zaprzyjaźnili się, tak mocno, że po powrocie Jose do domu codziennie rozmawiali na skype. Z każdym dniem rozłąki ich przyjaźń przeradzała się w miłość. Dlatego gdy Ewa ukończyła studia postanowiła zaryzykować, rzuciła pracę i wyjechała do Malagi. Wspólnie postanowili rozpocząć przygodę życia jako mąż i żona.

Na swój ślub wybrali rodzinne miasto Ewy i pomimo końcówki września ślub zaplanowali w plenerze. Pogodo była jak na zmówienie, słonecznie cieplutko a zachodzące słońce dodawało magii. Następnego dnia postanowili zrobić sesję wykorzystując kwiaty ze ślubu w rodzinnej miejscowości niedaleko Lublina.

Na główną sesję plenerową zaprosili mnie do siebie do pięknej Malagi położonej nad morzem Śródziemnym. Pierwszego dnia odwiedziliśmy góry Torcal de Antequera. Na miejscu okazało się że musimy czekać 1,5h na wjazd ponieważ lokalna służba zablokowała drogę wjazdową, standard w Hiszpanii :). Mieliśmy dużo mniej czasu niż założyliśmy a jeszcze w planach była przepiękna plaża Peñón del Cuervo. Zrobiliśmy sesję w górach a plaże zostawiliśmy jako wielką niewiadomą na którą w rzeczywistości zostało nam 15-20min 😛 Drugiego dnia zrobiliśmy spontaniczną sesję w Mijas.

Osobiście, Andaluzję uważam za jeden z piękniejszych regionów w Hiszpanii, morze i góry zestawione obok siebie.

Zapraszam na skrót fotograficzny. 

Miejsce Hotel Focus
Kwiaty Pracownia Futura
Suknia Ślubna Ślubne Atelier
Makijaż Studio MakeupLove Izabela Kwietniewska
Uczesanie Warkocze na wynos

 

"„Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem.”"
Antoine de Saint-Exupéry

SKRÓT FOTOGRAFICZNY

  • SHARE: