www.borekfotografia.pl

30 Stycznia 2019r. Sesja Zimowa

  • SHARE:

Informacje

Jako fotograf ślubny lubię wyzwania. Zimowa sesja zdjęciowa była moim marzeniem w tym roku. Taka z dużą ilością białego puchu.  Szukałem więc pary zakochanych, która nie wystraszyłaby się mroźnej pogody. 

Kiedy umawialiśmy się z Kasią i Karolem na sesję zdjęciową była szansa na zimową sesję chociaż śnieg topniał z godziny na godzinę. Gdy już nastawiłem się, że to będzie sesja narzeczeńska w mieście, zaczął padać śnieg! I to padało go bardzo dużo. Umówiliśmy się w Ogrodzie Saskim w Lublinie. Świetne miejsce na klimatyczne zdjęcia zakochanych. Można znaleźć tu bardzo urokliwe miejsca na wyjątkowe zdjęcia narzeczeńskie. Dodatkowo trafiliśmy w dzień, kiedy obchodzili swoją 7 rocznicę – bosko, prawda? :). Uwielbiam takie sytuacje :). Uczucia, zakochanie, spojrzenia,przytualnie – czyż może być piękniej? 

Dzięki tym wszystkim zdarzeniom powstała magiczna ale naturalna sesja narzeczeńska, sesja zakochanych.

Takie zdjęcia najczęściej poprzedzają reportaż ślubny, który wykonuję jako fotograf ślubny. Jest to sesja w stylu reporterskim z odrobiną portretowania, a do tego wplątane w historie GIF-y – dzięki temu bardzo przyjemnie się to ogląda, prawda?

Zapraszam  :).

 

"Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce."
bł. Josemaria Escriva

SKRÓT FOTOGRAFICZNY

  • SHARE: