Fotografia ciążowa

Pregnant Session

plener, w studio, w sukni

Fotografia Sesja ciążowa

Sesja ciążowa, czyli zatrzymaj ten piękny czas, jakim jest oczekiwanie na maleństwo.

Oferuję Ci sesję brzuszkową ponieważ uważam, że warto uwiecznić fantastycznie zaokrąglony brzuszek i piękno kobiety w stanie błogosławionym. 

Najlepszym okresem do wykonania takiej sesji jest 6-8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już na tyle duży, że pięknie rysuje się pod ubraniem a Ty nie powinnaś jeszcze na tyle męczyć się, żeby sesja była dla Ciebie niekomfortowa. Najczęściej wtedy kobiety jeszcze „nie nabierają wody” i nie są tak opuchnięte jak pod koniec ciąży, brzuszek też nie „opada” przygotowując się do porodu. Czyli, w skrócie, w tym okresie wyglądasz po prostu najatrakcyjniej i napewno taki stan chciałabyś zachować na pamiątkę :).

Oferuję dwa rodzaje sesji ciążowej. 

Czemu taki podział? Ze względu na to, że możemy pokazać tą chwilę na dwa zupełnie różne sposoby.

Sesja ciążowa plenerowa / sesja ciążowa w studio (beauty)

  • Sesja brzuszkowa w stylu „beauty”. Masz tu piękny, fotograficzny makijaż (możesz umówić się sama wcześniej do swojej zaufanej kosmetyczki bądź mogę ja polecić ci dobrą wizażystkę) i wybieramy sukienkę, która będzie najlepiej układać się na Tobie i podkreślać ten cudowny stan. Mam do wyboru kilkanaście różnych sukien, w różnych kolorach i rozmiarach więc nie musisz się stresować, że chciałabyś takie zdjęcia a nie posiadasz w swojej szafie odpowiedniego stroju (nie ma sensu przecież kupować sukni za kilkaset złotych na sesję – chyba, że po prostu chcesz to zrobić 🙂 ). Sesja odbywa się w plenerze bądź w studio (chodzi o odpowiednie oświetlenie). Mamy tu falujący na wietrze materiał, idealne ułożenie sukienki, odpowiednie pozycje podkreślające pięknie brzuszek, idealną skórę i piękny makijaż. Otrzymujesz 10 zdjęć a każde zdjęcie jest poddane bardzo dokładnej obróbce fotograficznej, z usunięciem niedoskonałości cery, cieni pod oczami itp. czy niepotrzebnych elementów – zdjęcie jest po prostu idealne, ale nie sztuczne! (Nie zniekształcam naturalnej faktury skóry czy nie zmieniam fizjonomii). 

Sesja ciążowa w plenerze / sesja ciążowa w domu

  • Sesja zdjęciowa w stylu reporterskim. Może być zrealizowana z mężem, rodziną, dziećmi. Jest to sesja podczas której wychodzimy na spacer, spotykamy się w kawiarni, waszym ulubionym miejscu bądź robimy ją u was w domu.  Bardzo często wykorzystywane tu są elementy przyniesione przez was – np. buciki przyszłego dziecka bądź tabliczka z imieniem. Uwieczniam na zdjęciach was podczas normalnych, codziennych czynności. Podczas buziaków, przytulania, zabawy z dzieckiem, fotografuję detale przyszłego dziecięcego pokoju itp. Otrzymujecie wtedy około 40 zdjęć poddanych autorskiemu retuszowi fotograficznemu – czyli nadaję swoją kolorystykę oraz klimat, kadrowanie itp. Naturalnie, swobodnie. Oczywiście musisz mieć wtedy makijaż, najlepiej fotograficzny – to będzie jak najbardziej na plus przy takiej sesji.

Czas trwania obu sesji: około 1,5-2,5 godzin

Czas realizacji – ok 10 dni roboczych.

Otrzymujecie zdjęcia w formie .jpg w najwyższej rozdzielczości oraz z obu sesji, 10 zdjęć wywołanych w formacie 15×23 cm.

Formularz Kontaktowy

Your name?*

.


.
Phone*

.
Subject*

.

Write a few words about your dreams.