Reportaż Ślubny

Ewelina i Adam

Uwielbiam wykonywać reportaże ślubne. Patrzeć na zakochanych i ich fotografować. Obserwować otoczenie i wyłapywać niezwykłe chwile. Oraz fotografować wszystkie detale związane z uroczystością.

  • SHARE:

Przygotowania

Przez Ewelinę i Adama zostałem przyjęty niezwykle ciepło. Przyjemnie czuję się, gdy po podróży mogę usiąść na chwilkę i wypić kawę z domownikami, a tym samym przełamać pierwsze lody. Przygotowania przebiegały niezwykle sprawnie ponieważ na wszytko pozostawiono dużo czasu. Para Młoda nie śpieszyła się z przygotowaniami, a ja mogłem spokojnie fotografować. Miałem pewność, że uchwycę każdy moment. Zostało trochę czasu na wykonanie kilku portretów oraz zdjęć grupowych.

Ceremonia Ślubna

Piękny majowy dzień. Para Młoda wybrała klasyczną ceremonię ślubną. Odbyła się ona w Parafii Bł. E. Detkensa Kościół Pokamedulski w Warszawie. Przepiękna ceremonia odbyła się bez zakłóceń a do tego przepiękne otoczenie świątyni sprawiło, że ta chwila na długo zapadła mi w pamięci.

"Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce."
bł. Josemaria Escriva

Przyjęcie Weselne

Przyjęcie Weselne odbyło się w Dworze „Złotopolska Dolina” w miejscowości Zakroczym, 30 min od Warszawy. Przepiękne bukiety to zasługa Pracowni Futura, której talent niejednokrotnie miałem okazję podziwiać. Cudowanie było fotografować tak bardzo zakochanych ludzi. Świetna muzyka i miły nastrój sprawiły, że nawet nie zauważyłem jak upłynął czas. Piękne wnętrza dworku nadawały chwili niepowtarzalnego uroku. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

 

Mini Sesje

Praca dla Eweliny i Adama była czystą przyjemnością. Znaleźli również chwilkę aby w czasie przyjęcia zrobić kilka zdjęć w otoczeniu sali. Takiej pary życzę każdemu fotografowi.

MALUTKI SKRÓT

  • SHARE: