Reportaż Ślubny

29 lipiec 2017r. Berenika i Przemysław

Uwielbiam realizować reportaże ślubne, patrzeć na zakochanych i ich fotografować.

  • SHARE:

Sesja narzeczeńska

Ważna dla mnie jest możliwość spotkania pary na żywo, przed ślubem. Berenika i Przemek znaleźli chwilę, żeby spotkać się i zrealizować sesję narzeczeńską. Dzięki temu „pierwsze lody” zostały przełamane, lepiej współpracowało nam się podczas ślubu i powstały, wg mnie, lepsze zdjęcia. Para przyjechała specjalnie z Warszawy na tą sesję. Sesja narzeczeńska odbyła się na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Kozłówce. 

Przygotowania / Ceremonia Ślubna

Pierwszy raz byłem w Łukowie, gościnność tego miasta bardzo mi się podobała. Tutaj również chcę podzielić się swoimi spostrzeżeniami, które również dostrzega wielu fotografów. Jeżeli pary kochają się i podejmują świadomą decyzję o ślubie, to widać to na każdym kroku. Przygotowania były spokojne. Zero stresu. Tak mają wszystkie pary, które są zakochane po uszy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: nie martwią się salą weselną, pogodą i innymi rzeczami ponieważ dla nich najważniejsza jest ta druga osoba, fakt, że biorą ślub. Fotografowanie takich uroczystości to połączenie pracy z przyjemnością. 

"Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce."
bł. Josemaria Escriva

Przyjęcie Weselne

Przyjęcie Weselne odbyło się w „Bursztynowa Sala Weselna” w miejscowości Łuków. Klimatyczne miejsce, ze wspaniałą obsługą. Przemiła atmosfera przyjęcia. Również Państwo Młodzi znaleźli chwilę na małą mini sesję.

Sesja Plenerowa

Sesję plenerową zrealizowaliśmy w innym terminie. Berenika i Przemek studiowali w Warszawie i nie ma co ukrywać, że są związani już z tym miastem. Dlatego wybrali Łazienki Królewskie na plener ślubny (podobno tylko rodowici Warszawiacy nie chcą być tam fotografowani – w myśl starego porzekadła: „cudze chwalicie a swego nie znacie”). Czas zdjęć plenerowych upłynął przyjemnie i dowiedziałem się, że to miejsce jest dla nich szczególnie ważne ponieważ tam chodzili na spacery na początku swojej znajomości.

MALUTKI SKRÓT

  • SHARE: