Reportaż Ślubny

Monika i Kamil

  • SHARE:

Przygotowania

Są takie śluby, które na długo pozostają w pamięci. Tak jest w tym przypadku. Bardzo pozytywna rodzina, która wręcz emanuje tą pozytywną energią na zewnątrz i mi osobiście na długo udzieliła się ich radość. Jestem bardzo wdzięczny losowi, że stawia na mojej drodze właśnie takich ludzi.  

Monika i Kamil, bo o nich mowa, mieszkają na codzień w Łęcznej. Mają fantastycznego kilkuletniego synka Franka. Macie tak czasem, że gdy patrzycie na kogoś to uśmiech sam pojawia się na twarzy? Tak właśnie jest z nimi – ich szczęście jest bardzo zaraźliwe. 

Ceremonia Ślubna

Postanowili wziąć ślub w kościele św. Marii Magdaleny w Łęcznej – jest to renesansowy, rzymskokatolicki kościół wybudowany w XVII wieku! Bardzo piękny, murowany z kamienia i cegły a wewnątrz jest pięć barokowych ołtarzy, zabytkowe obrazy i rzeźby, zachowały się też fragmenty renesansowych sztukaterii. Przyznacie, że to brzmi naprawdę dobrze. Uwielbiam takie stare kościoły, które mają swój wyjątkowy klimat. 

Nie tylko kościół był taki wyjątkowy – przyjęcie weselne odbyło się w Dworze Kębłów w Piaskach Wielkich. 

Pierwszy raz miałem przyjemność wykonywać tam reportaż ślubny i pozytywnie zaskoczyła mnie historia tego miejsca. Wiecie, że to pozostałość po zespole folwarczno-parkowym, który w XV wieku był własnością szlachecką? 

"Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da."
Anna Ficner-Ogonowska

Przyjęcie Weselne

Reportaż ślubny rozpoczęliśmy od przygotowań Pani Młodej, które odbyły się w Lublinie. Gdy okazało się, że mamy trochę wolnego czasu – wybraliśmy się na zewnątrz, na ulice Lublina, żeby wykonać mini sesję rodzinną. Ich syn dzielnie uczestniczył w przygotowaniach i z cudownym rozbrajającym uśmiechem podziwiał swoją piękną mamę. Mamę, której nawet kontuzja nie pozbawiła energii!

Bardzo ważne dla mnie było również to, że w trakcie wesela Państwo Młodzi znaleźli czas tylko dla mnie – wyszliśmy na teren zespołu dworsko-pałacowego i zrealizowaliśmy kolejną „mini sesję ślubną” – efekt tej sesji możecie podziwiać na zdjęciach. Wyszły bajkowo, prawda? Młodym udzieliło się szczęście ślubu, zieleń parku świetnie zagrała w tle. 

 

Sesja Ślubna

Co działo się na ślubie i weselu? Możecie podziwiać w tym skrócie reportażu ślubnego. 

Co po ślubie? Młodzi zdecydowali się na sesję ślubną innego dnia, w innym miejscu. Fantastycznie, prawda? 

Wybrali na miejsce sesji ślubnej zamek Krzyżtopór, który znajduje się aż w województwie świętokrzyskim! Jego początki również sięgają tych wieków co kościół  i sala weselna. Niesamowita spójność historii. 

Zapraszam Was do tej historii opowiedzianej zdjęciami.

MALUTKI SKRÓT

Sesja plenerowa w inny dzień

  • SHARE: