Sesja portretowa

Portrait photography

plener, w studio, w sukni lub portret biznesowy

Może zmieniasz swój image i chciałabys/chciałbyś pokazać swoją przemianę szerszemu gronu odbiorców, pochwalić się rodzinie czy upamiętnić to w postaci zdjęcia zawieszonego w domu? Wybierz sesję portretową!

Potrzebujesz kilku zdjęć biznesowych na swoją stronę internetową, bloga albo do broszury dla klientów? Wybierz sesję portretową!

Zadbaj o swój wizerunek już dziś – w internecie przecież istniejemy właśnie na zdjęciach. 

Zróbmy „burzę mózgów”: spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Nakreśl mi czego dokładnie oczekujesz a postaram się to zrealizować podpowiadając odpowiednią stylizację i miejsce a następnie realizując z Tobą sesję wizerunkową.

Posiadam wysokiej klasy obiektywy do takich sesji i specjalizuję się w obróbce graficznej typu „beauty”.

Czas trwania takiej sesji:  1-2 godziny. 

Miejsce: wybrane wspólnie bądź przez Ciebie. Może to być spotkanie w kawiarni, na mieście, w Twoim miejscu pracy, w domu bądź w studio. Posiadam przenośne oświetlenie więc możemy to rozstawić wszędzie gdzie będzie miejsce i już złe, niekorzystne oświetlenie nie będzie nam straszne. Dlatego ważna dla mnie jest też wcześniejsza rozmowa z tobą i omówienie np. wybranego przez ciebie miejsca, żebym wiedział czego się spodziewać i jak można to okiełznać. Jest to bardziej statyczna sesja zdjęciowa – proszę cię np. O odpowiednie ustawienie się, żebyś jak najkorzystniej wyszła/wyszedł na zdjęciach. 

Otrzymujesz: 10 zdjęć poddanych mojej autorskiej obróbce „beauty”. Posiadanie makijażu fotograficznego bądź, w przypadku mężczyzny, chociaż lekkiego przypudrowania błyszczącej się skóry będzie bardzo pomocne. 

Co oznacza obróbka „beauty”? Jeżeli jesteś mężczyzną – spokojnie, nie przerażaj się, to nie znaczy, ze „zrobię” z ciebie kobietę. Jest to bardzo dokładna obróbka skóry, usunięcie niedoskonałości czy np. cieni pod oczami, rozszerzonych naczynek czy porów, bez zatarcia naturalnej faktury skóry, podkreślenie makijażu, błysku w oku, poprawienie włosów (bez zmian fizjonomii) – wychodzisz na zdjęciach idealnie, pięknie ale naturalnie. 

Czas do oddania kompletnego zlecenia, czyli tych 10 zdjęć w najwyższej rozdzielczości .jpg to 20 dni roboczych. 

Jeżeli zależy Ci na czasie – powiedz mi o tym. 

Koszt sesji to 500zł

Formularz Kontaktowy

Your name?*

.


.
Phone*

.
Subject*

.

Write a few words about your dreams.