Fotografia rodzinna

Family Session

plener, w domu, podczas codziennych czynności, na spacerze w parku

Sesja rodzinna to wspaniały pomysł na uwiecznienie miłych chwil spędzonych we wspólnym gronie.

To zachowanie tej odrobiny teraźniejszości na późniejszy okres, kiedy już nasze wspomnienia o tym, jak np. cudownie wyglądały nasze dzieci zaczynają się zacierać.

Trwa od 1 godziny do nawet 3 godzin. Czas jej trwania zależy przede wszystkim od dziecka bądź dzieci, trzeba postarać się wprawić je w dobry nastrój i pokazać ich uśmiech – nie chcemy mieć przecież na zdjęciach samych grymasów naszych pociech. 

Warto na taką sesję zarezerwować sobie więcej czasu i nie śpieszyć się i nie pośpieszać też dzieci.

Oferuję dwa rodzaje sesji rodzinnej.

Czemu taki podział? Ze względu na to, że możecie mieć różne wizje takiej sesji i jeden jak i drugi podział może odpowiednio je zaspokoić – nie chcę „wymuszać” na was konkretnego sposobu zrealizowania sesji zdjęciowej rodziny. Uważam, że powinniście sami podjąć decyzję, jeżeli spodobały wam się moje zdjęcia. 

  1. Sesja rodzinna w stylu „beauty”, podchodząca pod sesję portretową. Mogą to być zdjęcia zrealizowane w plenerze, w waszym mieszkaniu bądź w studio (chodzi o dobre oświetlenie) ale są to zdjęcia statyczne. Ustawiacie się badź ja was ustawiam, żebyście wyszli jak najlepiej – robimy kilka waszych wspólnych zdjęć i każdego z was osobno – wasze portrety. Otrzymujecie 10 zdjęć a każde zdjęcie jest poddane bardzo dokładnej obróbce graficznej, z usunięciem niedoskonałości cery, cieni pod oczami itp. czy niepotrzebnych elementów – zdjęcie jest po prostu idealne, ale nie sztuczne! (Nie zniekształcam naturalnej faktury skóry czy nie zmieniam fizjonomii). Wymagam do tego posiadania fotograficznego makijażu u kobiety a u dzieci możemy lekko przypudrować skórę :). Te zdjęcia możecie spokojnie wywolać sobie w formacie A3 i będą idealne ;). 
  2. Sesja zdjęciowa w stylu reporterskim. Jest to sesja podczas której wychodzimy na spacer, spotykamy się w kawiarni, waszym ulubionym miejscu bądź robimy ją u was w domu.  Nie ingeruję za bardzo w naturalne wasze zachowania, uwieczniam na zdjęciach was podczas normalnych, codziennych czynności, podczas buziaków, przytulania, zabawy z dzieckiem itp. W tej sesji są tylko delikatne sugestie z mojej strony. Otrzymujecie wtedy około 40 zdjęć poddanych mojego autorskiemu retuszowi fotograficznemu – czyli nadaję swoją kolorystykę, kadrowanie, bez obróbki skóry. Naturalnie, swobodnie. U kobiety plusem jest posiadanie makijażu – dzięki temu po prostu wyjdzie atrakcyjniej.

Fajnym jest, jeżeli podczas takiej sesji, macie np. spójny ubiór, podobną kolorystykę ubrań czy podobny styl. 

Czas oddania kompletnego zlecenia w dużej rozdzielczości plików .jpg oraz w obu przypadkach wywołanych 10 zdjęciach w formacie 15×23 to 30 dni roboczych. 

Jeżeli zależy ci na czasie – powiedz mi o tym. 

Formularz Kontaktowy

Your name?*

.


.
Phone*

.
Subject*

.

Write a few words about your dreams.